شرایط استفاده از خدمات شبکه جهانی وب

» بند 1: شبکه جهانی وب متعهد مي شود كه در قبال دريافت مبلغ تعيين شده، خدمات معرفي شده را به سفارش متقاضي (به مشخصات درج شده در مرحله فرم سفارش) به ثبت برساند.

» بند 2: مسئوليت انتخاب نام مناسب براي دامنه بر عهده متقاضي است. هرگونه پيامد ناشي از انتخاب نامهاي نامناسب، از قبيل تداخل نامهاي انتخاب شده با نام ساير شركتها و موسسات و نيز نامهاي غير اخلاقي و غير قانوني بر عهده متقاضي است. شبکه جهانی وب پس از ثبت دامنه براي متقاضي، هيچگونه مسئوليتي در قبال نحوه استفاده متقاضي از آن دامنه در هر زمان نخواهد داشت.

» بند 3: خواهشمند است نام دامنه را عاري از هرگونه اشتباه، درج فرماييد، زيرا نام دامنه ها پس از ثبت غير قابل تغيير هستند. همچنین دامنه با نام شما و به همراه کنترل پانل به شما ارائه می‌گردد که مالک قانونی آن تا زمانی که هزینه آن را پرداخت مینمایید شما هستید.

» بند 4: شبکه جهانی وب جهت تماس با شما، نياز دارد كه همواره مشخصات شما مندرج در فرم بخش ثبت نام را بروز نگه دارد، مانند آدرس محل، جهت نامه نگاري احتمالي، تلفن تماس و ايميل شما؛ لذا ضروري است كه متقاضي در صورت تغيير مشخصات خود، موارد جديد را از بخش حساب کاربری خود ویرایش کند.

» بند 5: در صورتيكه پس از ارائه خدمات مندرج در فرم سفارش توسط اين سايت، به هر علتي، چه بين المللي و چه داخلي، از قبيل (ولي نه محدود به) شرايط نمونه زير، كه از اراده شبکه جهانی وب خارج باشند، در تداوم خدمات ارائه شده خدشه اي وارد آيد و يا خدمات مزبور موقتا يا دائما قطع گردند، هيچگونه مسئوليتي متوجه شبکه جهانی وب نخواهد بود و عودت مبالغ دريافت شده به هيچ عنوان امکان ندارد. از ميان اتفاقات مزبور مي توان به مواردي مانند آسيب ديدگي ماهواره هاي مخابراتي، پديده هاي مخرب جوي مانند سيل، آتش سوزي، طوفانهاي خورشيدي، تغييرات در لايه ازون و ... ، اشكالات خطوط مخابراتي، تاخير در پاسخگويي شركتهاي خارجي فراهم كننده خدمات درخواستي مندرج در اين فرم به هر ميزان زماني، ممنوعيت به كارگيري اينترنت در خارج يا داخل كشور، جنگ، اغتشاش، اعتصابات، تغيير در قوانين داخلي يا خارجي، اجبار شركتهاي بين المللي جهت دريافت مبالغ اضافي جهت پايدار ماندن خدمات مربوط به دامنه ها، تغييرات در قوانين ارزي، اقتصادي، واردات و صادرات، تغييرات نرخ ارز و از اين قبيل (كلا شرايط خارج از قدرت و اختيار شبکه جهانی وب) اشاره نمود.

» بند 6: متقاضي متعهد مي گردد در طول مدت استفاده از خدماتي كه اين سايت بر طبق فرم سفارش در اختيار وي قرار مي دهد، به هنگام رد و بدل كردن فايلها و كلا" هرگونه اطلاعات به فضاي تخصيص داده شده جهت سايت خود، رعايت كامل شئونات اسلامي و قوانين جمهوري اسلامي ايران و نيز قوانين بين المللي را بنمايد. متقاضي مي پذيرد كه مسئوليت كامل هرگونه اطلاعات، فايل، تصوير و نيز ساير مواردي كه در درون سايت خود قرار مي دهد، با خود اوست و هيچگونه مسئوليتي در اين زمينه، متوجه شبکه جهانی وب نمي باشد. متقاضي همچنين متعهد مي گردد كه كليه قوانين كپي رايت (حقوق تاليف) بين المللي را در سايت خود رعايت نموده و از ايجاد مزاحمت براي ساير كاربران اينترنت، اقدام به دستكاري و نفوذ به سايتهاي ديگران، هرگونه استفاده غير قانوني از ايميل خود و ساير موارد مشابه پرهيز نمايد.

» بند 7: در صورتي که سايتي بيش از اندازه از منابع سرورها (Resources) به عنوان مثال Ram و CPU استفاده نمود، که منجر به کاهش کارآیی سرور شود بدون اطلاع قبلي سرويس را قطع (Suspend) می نماید. بعد از آن مي توانيد با ما تماس بگيريد و در مورد کنترل Resources و يا انتخاب Plan قدرتمندتر دیگری مشورت نماييد. لازم به ذکر است که این مورد جدا از پهنای باند سایت شما می‌باشد و نمیتوانید ادعا کنید که به طور مثال 100گیگ پهنای باند دارید و هنوز استفاده نکرده اید، و تصور کنید که قادر هستید هر چقدر میخواهید از منابع سرور نیز استفاده کنید.
همچنین کاربران متعهد می شوند که از ارسال خبرنامه، اسپم و در کل ایمیلهای انبوه که باعث کاهش کارآیی سرور می‌شود جلوگیری نمایند. ممکن است ارسال اسپم توسط کاربر و یا برنامه‌های مخرب که توسط افراد سودجو استفاده می‌شود صورت پذیرد ولی مسئولیت کامل هر سایت بر عهده صاحب آن است که بایستی امنیت سایت خود را بوسیله ابزارهای گوناگون بالا ببرد و در صورت مشاهده چنین مواردی سرویس کاربر سریعا بدون اطلاع قبلی معلق می‌گردد و ممکن است از سرور نیز اخراج گردد و هیچگونه هزینه‌ای عودت داده نخواهد شد و حتی در برخی موارد که ضرر به سرور تحمیل شده باشد، صاحب سایت نیز جریمه مالی می‌گردد.

» بند 8: مسئوليت فايلها و مطالب موجود در سایت بر عهده مشتری می‌باشد. گرفتن نسخه پشتيبان ، تعويض كلمه عبور هر چند وقت يكبار، مونيتور كردن فعاليتهاي سايت و ... بر عهده شماست و در صورت بروز هرگونه مشكلي از سوي اين موارد، مبلغ پرداختي برگشت داده نخواهد شد.
پشتیبان گیری از اطلاعات:
- شبکه جهانی وب به صورت هفتگی یا ماهیانه از سایتهای میزبانی شده پشتیبان گیری به عمل می آورد.
- شبکه جهانی وب هیچ گونه تعهدی در قبال وجود یا صحت بکآپ های تهیه شده از سایتهای مشتریان ندارد.
- به دلیل اینکه بکآپ گیری و نگهداری فایلهای بکآپ هزینه بر است، لذا هزینه ری استور بکآپ برای هر سایت مبلغ 250000 ریال می‌باشد. همچنین در صورت درخواست بکآپ جهت انتقال به سرور دیگری اگر بکآپ گیری توسط ما انجام پذیرد، مبلغ فوق نیز اخذ می‌گردد.
- در کلیه سرویس‌های سایت نگهداری از فایلها و بکآپ گیری به عهده مشتری می‌باشد و شبکه جهانی وب هیچ گونه تعهدی در قبال فایلهای مشتریان ندارد.
- سرویس‌هایی که دارای فضا و پهنای باند نامحدود می‌باشد با رعایت مصرف منصفانه توسط کاربر قابل ارائه است و کاربر نمی‌تواند بیش از اندازه از منابع سرور استفاده نمایند. سقف مصرف منصفانه برای هر سایت حداکثر اشغال 10 گیگابایت از فضای هارد سرور می‌باشد.
- از سایت‌هایی که بیش از 10 گیگابایت از فضای سرور را اشغال کرده باشند بکآپ‌گیری انجام نمی‌گردد و پیشنهاد می‌شود این قبیل سایت‌ها از سرور مجازی یا اختصاصی استفاده کنند.
- از فضای میزبانی وب خریداری شده خود صرفا جهت راه‌اندازی وب‌سایت با محتوای قابل رویت بایستی استفاده نمایید و بکارگیری از آن بعنوان فضای بکآپ یا دانلود فایل امکان‌پذیر نمی‌باشد. جهت تهیه هاست مناسب بکآپ یا دانلود فایل با بخش فروش تماس بگیرید.

» بند 9: کاربراني که اقدام به انتشار تصاوير يا مطالب مستهجن نمايند و يا به مقامات جمهوری اسلامی ايران و اديان توهين کنند و يا سعي در ايجاد اختلال و نفوذ به سرور نمايند غيرفعال خواهند شد.

» بند 10: در صورت دریافت گزارش تخلف (Abuse) از سایت شما سریعا سرویستان مسدود می‌گردد و باید علت تخلف را ظرف 24 ساعت تشریح کنید و گاهی اوقات با توجه به وضعیت تخلف ممکن است سرویس شما مجددا باز نگردد و از سرور اخراج شوید. لازم به ذکر است در صورت بروز چنین مواردی هیچ هزینه‌ای از جانب ما عودت داده نمی‌شود.
- در صورت عدم رسیدگی و یا پاسخ گویی مشترک ظرف زمان تعیین شده شبکه جهانی وب می تواند سرویس مشترک را لغو نماید و تعهدی در خصوص بک آپ اطلاعات مشتری ندارد.
- در صورتی که شکایت طرح شده از مشتری ، خسارتی برای شبکه جهانی وب ایجاد نماید مشتری موظف به جبران کلیه خسارت های مادی و معنوی وارد شده می‌باشد.
- در صورت تکرار تخلف از طرف مشتری ، شبکه جهانی وب می تواند مشتری متخلف را به دلیل عدم توجه و رسیدگی به امور سرویس خود ، جریمه و یا اخراج نماید.
- ممکن است مشتری خودش تخلفی نکرده باشد و بوسیله باگ های موجود در سایتش هک شده باشد و مورد نفوذ قرار گرفته، و فایلهای مخربی آپلود شده باشد که باز هم در چنین شرایطی مسئولیت بعهده صاحب سایت است چرا که باید باگهای سایت خود را شناسایی و رفع نماید تا از بروز چنین مواردی در امان باشد.

» بند 11: در صورتی که سایت شما به هر دلیلی زیر حملات DDos قرار بگیرد شبکه جهانی وب نسبت به مسدود کردن سایت شما اقدام میکند و تا زمانی که حملات ادامه داشته باشند سایت شما به صورت معلق باقی می ماند.

» بند 12: کاربراني که اقدام به خريد سرور مجازي و اختصاصی می نمایند در صورتی که گزارش Abuse/Attack و یا از این قبیل موارد از سمت دیتاسنتر دریافت نمودیم سرویس آنها سریعا مسدود می‌گردد و می بایست مشکل را برطرف نمایند در صورت عدم رفع مشکل و گزارش مجدد، سرور آنها حذف خواهد شد. (لازم به ذکر است قبل از عمل حذف به مدت 12 ساعت وقت به آنها داده می‌شود تا از اطلاعات خود بک آپ تهیه نمایند)

» بند 13: در صورت اينکه موعد پرداخت اقساط شما براي مدت حداکثر 2 روز به تعقيب بيافتد ما مجاز به مسدود کردن سرويس شما هستيم، و در صورتي که اين مدت از 20 روز تجاوز کند سرويس شما از روي سرور ما کاملا حذف می‌گردد و هيچ عذر و بهانه اي مورد قبول نميباشد. لازم به ذکر است که این قانون فقط شامل میزبانی وب و نمایندگی میزبانی وب می‌شود و در خصوص سرور مجازی و اختصاصی ممکن است پس از یک روز نیز تاخیر سرویس شما مسدود و یا در صورت وجود سفارشات جدید حذف گردد.

» بند 14: پشتيباني ما فقط در حد مشکلات کلي سرور و میزبانی سایت شما ميباشد، لذا هيچ گونه پشتيباني در مورد آموزش کنترل پانل میزبانی وب و طراحی سایت شما ارائه نمی‌شود. لازم به ذکر است که آموزش و نکات لازم کنترل پانل در بخش آموزش سایت قابل رویت میباشد. همچنین سرورهای مجازی و اختصاصی به صورت Root و بدون مدیریت ارائه میشوند که شامل پشتیبانی نمیشوند ولی در صورتی که هنگام سفارش سرور مجازی یا اختصاصی گزینه مدیریت کامل سرور را انتخاب نمایید که مبلغ بیشتری پرداخت مینماید، میتوانید از پشتیبانی نیز برخوردار شوید. لازم به ذکر است که سرور مجازی و اختصاصی بوسیله پانل مدیریت ارائه می‌شود که در صورت داشتن دانش مدیریت سرور قادر به رفع کلیه مشکلات خود هستید و در واقع نیاز به پشتیبانی این چنینی نخواهید داشت.

» بند 15: مسئولیت حفظ و نگهداری از کلمه های عبور سرویس‌های خریداری شده و بخش پرتال کاربری به عهده کاربران می‌باشد و شبکه جهانی وب هیچ گونه سوء استفاده از کلمه عبورهای شما توسط سایرین را ندارد. لازم به ذکر است کلیه امکانات سرویس‌های خریداری شما در بخش پرتال کاربری قابل دسترسی است و حتی میتوان کلمه عبور سرویس‌های شما را از آنجا ویرایش کرد، لذا تعیین یک کلمه عبور دشوار که شامل، حروف کوچک و بزرگ، ارقام و سیمبل ها باشد برای این بخش پیشنهاد می‌شود.

» بند 16: پس از اينکه مشتري هر يک از خدمات شبکه جهانی وب را خريداري نمود و هزينه سرويس را پرداخت کرد طبق مشخصات تکميل شده در فرم سفارش به او خدمات ارائه می‌گردد؛ در صورتي که بدون ارائه دليل مناسب و منطقي قصد فسخ سرويس خود را داشت به هيچ عنوان هزینه‌ای از جانب ما مسترد نمی‌گردد. مگر اینکه سرویسی که به وی ارائه شده است با سرویسی که در فرم سفارش خریداری نموده است مغایرت داشته باشد، در اینصورت اگر نتوانیم این مورد را حل کنیم، هزینه کاربر قابل عودت است. بازگشت هزینه نیز یا به حساب کاربری مشتری است و یا به حساب بانکی که در صورت بازگشت به حساب بانکی کارمزد انتقال کسر می‌گردد. همچنین در صورتی که اعمالی برای مشتری انجام شده باشد از قبیل انتقال وب سایتشان و ری استور اطلاعات آن، هزینه انتقال وب سایت کسر می‌گردد.
کلیه مشتریان موظف می‌باشند قبل از خرید هرگونه سرویس از شبکه جهانی وب نسبت به انطباق خواسته های خود با سرویس ارائه شده توسط ما اطمینان حاصل نمایند. در صورتی که به دلیل عدم ارسال سوالات پیش از خرید توسط خریدار، سرویس خریداری شده با انتظارات مشتری مطابقت نداشته باشد هیچ هزینه‌ای قابل عودت نخواهد بود.
کلیه سرویس‌های شبکه جهانی وب در صورتی که دارای مشکل فنی باشند، (ملاک تشخیص نقص فنی توسط کارشناسان شبکه جهانی وب انجام می‌شود) مشتری می‌تواند پس از گذشت 48 ساعت در صورتی که مشکل سرویس خریداری حل نگردید برای عودت وجه پرداختی خود اقدام نماید که البته برخی سرویس‌ها قابل عودت نمی‌باشد. از جمله: ثبت دامنه، آی‌پی، لایسنس، انجام اموری که توسط ما صورت گرفته باشد و وقت برای آن صرف شده باشد، همچون بهینه‌سازی در جستجوگرها و افزایش سرعت وب‌سایت، طراحی و برنامه نویسی و... ..
لازم به ذکر است، سفارشاتی که توسط ما تامین نشده و به صورت دلاری یا ارز رایج سرویس دهنده از محل دیگری خریداری گردیده است شرایط عودت هزینه با توجه به قوانین سایت فوق می‌باشد و در صورتی که هزینه با ارزی غیر از ریال پرداخت شده باشد کارمزد با ارز دلار که مبلغی بین 2.5 الی 5 دلار است کسر و مابقی به مشتری عودت داده می‌شود.
در صورتی که عودت هزینه به حساب بانکی مشتری باشد، بازگشت وجه بین 2 الی 8 روز کاری به طول می‌انجامد.

» بند 17: (قوانین پشتیبانی): این بخش شامل موارد زیر می‌باشد:
- تمامی کاربران موظف هستند تا مشکلات خود را تنها و تنها از طریق سیستم درخواست پشتیبانی (تیکت) پیگیری نمایند زیرا اکثر مشکلات مربوط به پشتیبانی، نیاز به پی گیری دقیق دارد و بوسیله تلفن و گفتگوی آنلاین قابل عیب یابی نمی‌باشد و از تماس با واحدهای فروش (تماس تلفنی، استفاده از فرم ارتباط با ما، ارتباط با اپراتور آنلاین و...) خودداری کنند. لازم به ذکر است برخی مشکلات ساده قابل حل با ارتباط با اپراتور آنلاین نیز میباشد که میتوانید از این بخش استفاده بفرمائید ولی در صورت اینکه اپراتور پیشنهاد باز کردن تیکت به شما داد باید سریعا اقدام فرمائید و از گفتگوی آنلاین استفاده نکنید.
- کاربر متعهد می‌شود تا از ارسال تیکتهای مکرر و در یک موضوع جدا خودداری کند و مشکل خود را با Reply کردن همان تیکت که باز کرده دنبال کند.
- کاربر موظف است تا ادب و شئونات اخلاقی را در هنگام ارسال درخواست پشتیبانی رعایت نماید و مشکلات خود را در نهایت آرامش و ادب پیگیری نماید.
- کاربر موظف است هنگام ارسال درخواست پشتیبانی، سرویس مربوطه، عنوان تیکت، و متن تیکت را به درستی و با توضیحات کامل وارد نماید تا در پاسخگویی اپراتورهای سایت وقفه ایجاد نشود و در نهایت در حل مشکل کاربر وقفه ای رخ ندهد.
- بعد از بازگشایی درخواست پشتیبانی (تیکت)، ایمیلی حاوی اطلاعات تیکت و لینک مشاهده تیکت برای کاربر ارسال می‌شود که کاربر میتواند با کلیک بر روی لینک تیکت، از وضعیت پاسخگویی به مشکل خود آگاه شود. شایان ذکر است به محض پاسخ اپراتورهای شبکه جهانی وب، ایمیلی حاوی پاسخگویی اپراتورها به کاربر ارسال می‌شود و جهت پاسخ نباید از ایمیل خود اقدام کنید و بایستی وارد حساب کاربری و قسمت تیکتینگ بشوید و در آنجا Reply انجام دهید.
- مدت زمان پاسخگویی به تیکتهای پشتیبانی در ساعات اداری بین 5 دقیقه الی 8 ساعت می‌باشد و در ساعات غیراداری نیز بین 5 دقیقه الی 16 ساعت است. (البته در برخی از شرایط خاص همچون قطعی اینترنت، برق و مشکلات دیگر ممکن است پاسخگویی به تاخیر بیانجامد). همچنین در روزهای تعطیل پاسخ دهی به تیکتها انجام می‌شود ولی تعهدی به پاسخ در این ایام نداریم و ممکن است فردای بعد از تعطیلی پاسخ ارسال شود.
تبصره : شایان ذکر است خدمات آموزش (حل مشکلات برنامه نویسی، حل مشکلات طراحی، آموزش نحوه حل مشکل بوجود آمده، نصب اسکریپت و...) به هیچ عنوان وظیفه شبکه جهانی وب نمی‌باشد. با این حال شبکه جهانی وب با راه اندازی بخشهای مختلف آموزشی اقدام به حل مشکلات نامربوط به پشتیبانی کاربران را کرده است لذا کاربران نباید توقع آموزش و رفع مشکلات آموزشی داشته باشند.

» بند 18: شبکه جهانی وب تا جایی که اکثر اسکریپتهای معروف و سیستم های مدیریت محتوا روی سرور نصب گردند سرور را بهینه، کانفیگ و امنیت را تامین نموده است، لذا در صورتی که امنیت فوق قوی روی سرور برقرار شود اکثر مدیریت محتواها غیرقابل نصب میشوند و یا در آنها اختلال بوجود می آید به همین دلیل امنیت در حد متوسط روی کلیه سرورها میسر میباشد. در صورتی که اسکریپتی به صورت ناقص و یا کامل به دلیل امنیت سرور اجرا نشود این امر از عهده شبکه جهانی وب خارج است و کاربر موظف به تغییر اسکریپت خود است زیرا در ابتدا اولویت با امنیت سرور میباشد. در زیر لیست سیستم های مدیریت محتوای معروف که با کانفیگ امنیتی سرور مشکلی ندارند ذکر شده است.

DataLife - PHP Nuke - Joomla - WordPress Without more plugin- E Shop - Coms (Istgah)- WHMCS - Social Engine - phpFox

» بند 19: در صورتی که اقدام به تمدید سرویس خود نکردید و سرویس شما طبق بند 16 مسدود شد به هیچ عنوان جهت پشتیبان گیری باز نمی‌گردد و فقط می بایست آن را تمدید کنید تا به صورت اتوماتیک سرویس شما فعال شود. همچنین مدت زمان تمدید نیز به صورت زمانی است که سفارش ثبت شده، به طور مثال اگر سالیانه بوده است می بایست به صورت سالیانه تمدید صورت بگیرد نه ماهیانه ولی برعکس امکان پذیر است، اگر ماهیانه باشد میتوانید به سالیانه یا موارد بالاتر تمدید کنید. در صورتی که سرویس شما حذف شده باشد نیز هیچ گونه فایل پشتیبان ارائه نخواهد شد مگر در شرایطی که مجددا سرویس از ما بگیرید و ما نیز وقت صرف کنیم جهت پیدا کردن بک آپ شما در سرور دوم (FTP Backup) و لازم به ذکر است شاید بک آپ شما نیز یافت نشود.

» بند 20: در مواردی که اختلالاتی در شبکه اینترنت کل کشور یا یک ISP خاص صورت پذیرد که سایت شما ناقص و یا کامل باز نگردد ولی در واقع بوسیله ISP دیگری و یا تغییر آی‌پی بوسیله برنامه های V_P_N باز شود، این مورد جزو تعهدات و مسئولیتهای ما نیست و باید اختلالات از سمت سرویس دهنده اینترنت شما رفع گردد و سایت شبکه جهانی وب و دیتاسنتر هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم باز شدن سایت شما ندارد.

» بند 21: در صورتی که کاربر خلاف هر یک از قوانین سایت و یا دیتاسنتر عمل نمود و سرویس یا حساب کاربری وی مسدود شد، اگر برای بار اول باشد با ارسال تعهد نامه به صورت مجازی (ایمیل یا تیکت) سرویس ایشان باز می‌گردد ولی در صورتی که قبلا تعهد مجازی داده باشد و مجددا خلاف قوانین عمل کرده باشد فقط تعهد نامه کتبی به همراه ضمیمه تصویر کارت ملی و یا شناسنامه مورد قبول می‌باشد و در صورت عدم ارسال، هیچ گونه سرویس و خدماتی به ایشان ارائه نخواهد شد و حساب کاربری آن معلق خواهد ماند.

» بند 22: کلیه کاربرانی که سرویسی نزد ما دارند میبایست از مشخصات واقعی خود به همراه شماره کارت ملی معتبر و بنام خودشان اقدام به تکمیل فرم عضویت در سایت بنمایند و برای خدمات دهی بهتر، پس از تکمیل سفارش خود می بایست عکس کارت ملی را از بخش پشتیبانی برای ما ارسال کنند. کاربرانی که اقدام به ارسال کارت ملی نکنند سرویس آنها قطع نمی‌گردد ولی در صورتی که مدیریت شبکه جهانی وب لازم بداند که یک مشتری خاص نیاز به تائید هویت واقعی دارد و به ایشان جهت ارسال عکس کارت ملی اطلاع رسانی کند، مشتری موظف است کارت ملی خود را در اولین فرصت ارسال نماید در غیراینصورت ممکن است در روند سرویس دهی به آن مشتری اختلال بوجود آید.

» بند 23: در صورتی که کاربری برای افراد دیگر اقدام به سفارش سرویس در حساب کاربری خود نماید، مالک قانونی سرویس مورد نظر فرد دوم می‌باشد که کاربر برایش خرید را انجام داده است و اگر زمانی صاحب اصلی با ارائه مدارک کافی ادعای انتقال سرویس خریداری شده به حساب کاربری خودش را بنماید، ابتدا این مورد به فردی که سفارش را ثبت کرده اطلاع داده می‌شود (بوسیله ارسال تیکت) و ظرف حداکثر 48 ساعت باید پاسخ تائید یا عدم تائید* انتقال ارسال گردد در غیراینصورت سرویس مورد نظر واگذار به صاحب اصلی خواهد شد.
* لازم به ذکر است که عدم تائید انتقال مستلزم ارائه مدارک کافی است که نشان دهد صاحب اصلی سرویس، فرد دیگری است یا هنوز تسویه حساب سرویس به صورت کامل صورت نگرفته باشد.

» بند 24: کاربرانی که سرویس نمایندگی میزبانی وب تهیه میکنند مجاز به استفاده به اندازه از سرور با توجه به مبلغ پرداختی خود هستند، لذا نماینده ای که به طور مثال ماهیانه 15000 تومان می پردازد مجاز نیست تعداد بالایی وب سایت در پانل نمایندگی خود بفروش برساند و منابع قابل توجهی از سرور را اشغال کند. در چنین مواردی به این قبیل کاربران پیشنهاد ارتقاء پلن نمایندگی داده می‌شود و در صورت عدم قبول شرایط جدید، منابع سرویس آنها کاهش می یابد. منظور از منابع استفاده از میزان پردازشگر، رم، ورودی خروجی، تعداد درخواستها به وب سرور و همچنین پورت ارتباطی می‌باشد. برای اینکه همیشه کیفیت سرور بالا باشد باید متناسب با خدماتی که ارائه می‌شود هزینه دریافت شود تا بودجه کافی جهت هزینه های ارتقاء، بهبود و نگهداری سرورها موجود باشد.

» بند 25: استفاده از اسکریپت های سرویس دهی همچون آپلود سنتر، وبلاگ دهی، ساب دامنه دهی و این قبیل موارد بر روی سرور غیر مجاز است و سایتهایی که مایل به استفاده از این قبیل موارد هستند قبل از سفارش می بایست با بخش فروش هماهنگ نمایند تا در مورد پرداخت هزینه‌ای بیشتر توافق کنند.

» بند 26: هرگونه توهین به سرویس‌ها و مسئولین شبکه جهانی وب از طریق هر گونه وسایل ارتباطی ، اعم از سند های دیجیتالی ، ایمیل ، سیستم تیکت ، گفتگوی زنده ، ارتباط های تلفنی ، فکس ، حضوری و یا نوشتن مطالبی در سایر سایتها و تالارهای گفتمان به هر شکل ممنوع بوده و شبکه جهانی وب امکان قطع کامل سرویس و همچنین پیگیری از طریق مراجع قضایی را برای خود محفوظ نگاه خواهد داشت.
سرویس های شبکه جهانی وب به همان شکلی هستند ، که ارائه می شوند و همیشه سعی ما در بالا بردن کیفیت سرویس ها است اما هیچ گونه ضمانت و گارانتی در مورد قطعی ، بی عیب بودن ، امنیت ، عدم هک و … ارائه  داده نمی شود و شبکه جهانی وب هیچ گونه خسارتی برای عملکرد سرویس خود به هر نحو نمی پردازد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی مانند از دست رفتن اطلاعات به طور کامل نخواهد بود.
شبکه جهانی وب هیچ تعهدی در قبال رسیدن ایمیل و اطلاع رسانی هایش، اعم از مشکلات سرور ، پرداخت صورت حساب ، منقضی ، لغو یا مسدود شدن سرویس و سایر اخبار مهم را ندارد و تحت هیچ شرایطی مسئول حوادث احتمالی در اثر عدم دریافت این پیام ها نخواهد بود. لذا کاربران موظف هستند اخبار سایت را مرتب بخوانند تا در صورت وجود اطلاعیه های مهم از آن با خبر شوند.

» بند 27: در حال حاضر مالیات کلیه سرویس‌های سایت 0 درصد می‌باشد و هنگام سفارش هیچ گونه مالیات بر ارزش افزوده ای از کاربر اخذ نمی‌گردد. در صورتی که در آینده برخی از سرویس‌ها شامل مالیات باشد کاربران در فرم سفارش قادر به مشاهده میزان مالیات هستند.

» بند 28: در صورتی که شما سفارش لایسنس سی‌پنل و یا سایر لایسنس‌هایی که ایران را تحریم نمودند دهید، نباید آی‌پی سرور شما در ایران باشد و هرگونه پیامد ناشی از مسدود شدن لایسنس حتی در صورتی که سرور شما آی‌پی ایران نباشد به عهده خریدار است و هیچ هزینه‌ای مسترد نخواهد شد.

» بند 29: شرایط ارسال پیامک از پنل پیام کوتاه تحت وب: ارسال هرگونه پیامک نظیر شکایت، پزشکی، جوک، دریافت اطلاعات اشخاص، پیامکهای مرتبط با تبلیغ سفرهای خارجی، پیامک از جانب اپراتورها (ایرانسل، همراه اول، رایتل و...) ، برنده شدن جایزه (سیم کارت، کارت شارژ، خودرو و...) ، پیامک سرِکاری و بی محتوا  شوخی و ارسال سیاسی و خلاف قوانین جمهوری اسلامی ایران، ارسال هرگونه پیامک ناشناس، ارسال مشخصات فيل_ت_ر ش_کن  ممنوع می‌باشد. در صورت مشاهده اینگونه موارد پنل متخلف بدون هیچ تذکری به همراه کلیه موجودی آن مسدود می گردد و متخلف به مراجع قانونی جهت پیگیری های بعدی معرفی خواهند شد.
همچنین ارسال عکس کارت ملی پس از سفارش پنل پیامک تحت وب الزامی است و در صورت عدم ارسال پنل پیامک کاربر مسدود می‌گردد.

» بند 30: سرویس‌هایی که تهیه آنها به دلیل تحریم ایران بایستی بوسیله واسطه از خارج از کشور تهیه گردند، همچون لایسنس نرم‌افزارهای مختلف یا لایسنس سی‌پنل و هر سرویس دیگری که شامل این بند باشد، در صورتی که موقتا یا دائما قطع گردند، شبکه جهانی وب هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن ندارد و مشتری بایستی صبر نماید تا ما نامه‌نگاری خود را جهت رفع مشکل با سرویس‌دهنده بنماییم که این امر ممکن است زمان‌بر باشد، زیرا ساعت کاری ایران با ساعت کاری سرویس‌دهنده یکسان نیست و ارائه پاسخ ما به مشتری نیز مستلزم پاسخ دادن سرویس‌دهنده می‌باشد. لذا در صورت قطع دائم یا موقت این گونه سرویس‌ها هیچ‌گونه هزینه‌ای از سمت شبکه جهانی وب به مشتری عودت داده نمی‌شود.

» بند 31: مشتری می‌پذیرد که در مسائلی كه در بخش قوانین و مقررات سرویس دهی ذکر شده است به هیچ عنوان شکایتی را به مراجع قانونی ارائه نکند و در صورت ارائه هرگونه شکایت نابجا جبران کننده کلیه ضرر و زیان های مادی و معنوی ناشی از رسیدگی به پرونده تشکیل شده باشد.
شبکه جهانی تنها نسبت به عملکرد خود در چارچوب قوانین و مقررات سرویس دهی که در این بخش ذکر شده است، به مراجع قانونی پاسخ گو خواهد بود و عملکرد یا سرویس دهی دیگر سرویس دهندگان به هیچ عنوان به شبکه جهانی وب مرتبط نخواهد بود. لذا در صورت عدم قبول این شرایط نباید هیچ گونه سرویسی از ما تهیه نمایید.

» بند 32: شبکه جهانی وب مي‌تواند در هر زمان بدون اطلاع قبلي، در متن شرايط و ضوابط تغيير ايجاد کند. با اينکه ما سعي مي‌کنيم شما را از طريق پست الکترونيک از تغييرات اين متن مطلع کنيم، اما اين وظيفه شماست که با مراجعه مداوم به اين قسمت، از تغييرات آن مطلع شويد و در صورت مخالفت با آن، مي توانيد درخواست قطع سرويس تان را نماييد در غير اين صورت تمام پيامدهاي احتمالي آن بر عهده شماست.

سفارش و استفاده از خدمات ارائه شده توسط اين سايت، به منزله مطالعه كامل و دقيق "شرايط و ضوابط" و مورد تاييد بودن تمامي موارد فوق از سوي شما خواهد بود

پرداخت آنلاین

شبکه شتاب 

کلیه سرویسهای سایت را می‌توانید پس از سفارش بوسیله کارت‌های بانکی عضو شتاب توسط بانک‌های طرف قرارداد پرداخت نمایید.
لازم به ذکر است که هر کارت بانکی عضو شبکه شتاب قادر به پرداخت از هر درگاه بانکی می‌باشد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

کاربران میتوانند به صورت ۲۴ ساعته از قسمت "درخواست پشتیبانی" مشکلات و سوالات خود را عنوان نمایند و پاسخگویی طبق بند ۱۷ شرایط و ضوابط در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

امنیت و نظارت

کارمندان ما به صورت دقیق و منظم عملکرد سرورها را از جمله، http، pop3، mySql و پورتهای ورودی و خروجی را تحت نظر داشته و در صورت بروز هرگونه مشکل در کوتاه‌ترین زمان ممکن آنها حل را خواهند کرد.

تهیه نسخه پشتیبان

به صورت منظم از کلیه سایت‌های روی سرورها طبق بند ۸ شرایط و ضوابط نسخه پشتیبان (Backup) تهیه می‌گردد، تا در زمان بروز مشکل از آن بتوان استفاده کرد.