تفاوت و ویژگی های میزبانی معمولی و ویژهسرویس‌های ارائه شده در این سایت برای دو گروه متفاوت کاربرد دارد، 1. افرادی که سایت آنها بازدید کمی دارد. 2. افرادی که سایت آنها بازدید بالایی دارد.
سرویسهای میزبانی معمولی مناسب افرادی است که سایت آنها از بازدید بالایی برخوردار نیست و نیاز به منابع سخت افزاری اضافه ندارند، و سرویسهای میزبانی ویژه مناسب افرادی است که سایت آنها از بازدید بالایی برخوردار است و مستلزم استفاده بیشتری از منابع سرور هستند. لذا دو نوع سرویس متفاوت در سایت قرار داده شده است که کاربر با توجه به نیاز خود قادر به سفارش است و در هزینه خود می تواند صرفه جویی نماید. در صفحه پلن بندی هر کدام از میزبانی ها مقدار مجاز استفاده از منابع ذکر شده است.


پرداخت آنلاین

شبکه شتاب 

کلیه سرویسهای سایت را می‌توانید پس از سفارش بوسیله کارت‌های بانکی عضو شتاب توسط بانک‌های طرف قرارداد پرداخت نمایید.
لازم به ذکر است که هر کارت بانکی عضو شبکه شتاب قادر به پرداخت از هر درگاه بانکی می‌باشد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

کاربران میتوانند به صورت ۲۴ ساعته از قسمت "درخواست پشتیبانی" مشکلات و سوالات خود را عنوان نمایند و پاسخگویی طبق بند ۱۷ شرایط و ضوابط در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

امنیت و نظارت

کارمندان ما به صورت دقیق و منظم عملکرد سرورها را از جمله، http، pop3، mySql و پورتهای ورودی و خروجی را تحت نظر داشته و در صورت بروز هرگونه مشکل در کوتاه‌ترین زمان ممکن آنها حل را خواهند کرد.

تهیه نسخه پشتیبان

به صورت منظم از کلیه سایت‌های روی سرورها طبق بند ۸ شرایط و ضوابط نسخه پشتیبان (Backup) تهیه می‌گردد، تا در زمان بروز مشکل از آن بتوان استفاده کرد.