بهینه‌سازی و افزایش سرعت باز شدن سایت شمابوسیله این سرویس با راهکارهایی که بر روی سایت شما انجام می‌شود، سرعت بارگزاری آن به چند برابر افزایش می‌یابد (همچون همین سایتی که الان مشاهده میکنید) که این کار باعث باز شدن سریعتر وب‌سایت برای کاربران و همچنین ایندکس شدن بهتر و سریع‌تر در جستجوگرها می باشد. لازم به ذکر است که برخی موارد مستلزم دستکاری در طراحی وب‌سایت شما می باشد، لذا در موارد این چنینی ما فقط راهنمایی میکنیم که بعنوان مثال بخشی از طراحی وب‌سایت شما در صورتی که تغییر پیدا کند به موردی که ما ذکر می‌کنیم بهتر است و شما نیز این تغییرات را انجام می‌دهید.

این سرویس به صورت تخصصی در وب‌سایت، www.BuyConfig.ir ارائه می‌شود. جهت مشاهده جزئیات و سفارش بر روی لینک زیر کلیک نمایید:


افزایش سرعت بارگزاری وب‌سایت


پرداخت آنلاین

شبکه شتاب 

کلیه سرویسهای سایت را می‌توانید پس از سفارش بوسیله کارت‌های بانکی عضو شتاب توسط بانک‌های طرف قرارداد پرداخت نمایید.
لازم به ذکر است که هر کارت بانکی عضو شبکه شتاب قادر به پرداخت از هر درگاه بانکی می‌باشد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

کاربران میتوانند به صورت ۲۴ ساعته از قسمت "درخواست پشتیبانی" مشکلات و سوالات خود را عنوان نمایند و پاسخگویی طبق بند ۱۷ شرایط و ضوابط در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

امنیت و نظارت

کارمندان ما به صورت دقیق و منظم عملکرد سرورها را از جمله، http، pop3، mySql و پورتهای ورودی و خروجی را تحت نظر داشته و در صورت بروز هرگونه مشکل در کوتاه‌ترین زمان ممکن آنها حل را خواهند کرد.

تهیه نسخه پشتیبان

به صورت منظم از کلیه سایت‌های روی سرورها طبق بند ۸ شرایط و ضوابط نسخه پشتیبان (Backup) تهیه می‌گردد، تا در زمان بروز مشکل از آن بتوان استفاده کرد.