ارائه خدمات معرفی در جستجوگرها و سئو وب‌سایتبهینه‌سازی و سئو (Seo) وب سایت امروزه به یک دغدغه برای مدیران سایت‌ها تبدیل شده است که یکی از مهمترین فاکتورهای آن Google Ranking یا امتیازات گوگل است. بنابراین متخصصین ما با داشتن دانش کافی و تجربه چندین ساله در این زمینه وب‌سایت شما را آنالیز نموده و راهکارهای بهینه سازی در موتورهای جستجوگر را بر روی آن پیاده سازی می نماید. بازه زمانی مورد نیاز جهت نتیجه دهی سئو بین 3 الی 6 ماه می‌باشد. از نتایجی که در بازه زمانی قید شده می‌توان انتظار داشت، بهبود ترافیک وب‌سایت، افزایش پیج رنک گوگل، افزایش ورودی گوگل، یاهو، بینگ و سایر جستجوگرهای معروف جهان اشاره کرد.

این سرویس به صورت تخصصی در وب سایت، www.BuyConfig.ir ارائه میشود. جهت مشاهده جزئیات و سفارش بر روی لینک زیر کلیک نمایید:


بهینه سازی (Seo) در موتورهای جستجوگر


پرداخت آنلاین

شبکه شتاب 

کلیه سرویسهای سایت را می‌توانید پس از سفارش بوسیله کارت‌های بانکی عضو شتاب توسط بانک‌های طرف قرارداد پرداخت نمایید.
لازم به ذکر است که هر کارت بانکی عضو شبکه شتاب قادر به پرداخت از هر درگاه بانکی می‌باشد.

پشتیبانی ۲۴ ساعته

کاربران میتوانند به صورت ۲۴ ساعته از قسمت "درخواست پشتیبانی" مشکلات و سوالات خود را عنوان نمایند و پاسخگویی طبق بند ۱۷ شرایط و ضوابط در کمترین زمان ممکن انجام خواهد شد.

امنیت و نظارت

کارمندان ما به صورت دقیق و منظم عملکرد سرورها را از جمله، http، pop3، mySql و پورتهای ورودی و خروجی را تحت نظر داشته و در صورت بروز هرگونه مشکل در کوتاه‌ترین زمان ممکن آنها حل را خواهند کرد.

تهیه نسخه پشتیبان

به صورت منظم از کلیه سایت‌های روی سرورها طبق بند ۸ شرایط و ضوابط نسخه پشتیبان (Backup) تهیه می‌گردد، تا در زمان بروز مشکل از آن بتوان استفاده کرد.